Remington Industries 26UL1007STRGRE1000 26 AWG Gauge Stranded Hook Up Wire, 1000 feet Length, Green, 0.0190" Diameter, UL1007, 300 Volts
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
  • Voltage rating: 300 volts
  • Type: Ul1007 stranded wire (7/34)
  • Insulation: pvc (0.016 inch